Tutaj dowiesz się jak u nas wygląda nauka
i dlaczego jest taka skutecznaDlaczego warto uczyć się Metodą Colina Rose?

Tradycyjne szkoły językowe wtłaczają każdego w ten sam szablon – a ludzie są przecież różni. Metoda Colina Rose pozwala odkryć i wykorzystać Twoje zdolności – tak, by nauka przychodziła Ci łatwo i szybko. Zdziwisz się, jak wiele potrafisz, gdy trener stworzy odpowiednie warunki, by zastosować wiedzę w praktyce. Na pewno nie będziesz dukać słówek pod tablicą ani słuchać, jak sąsiad po raz czwarty próbuje przeczytać to samo zdanie. Będziesz uczyć się tak, jak uczy się dziecko – przez działanie i interakcję (czyli najskuteczniejszym sposobem).Czym różni się Metoda Colina Rose od pozostałych?

Przede wszystkim tym, że dopasowuje się do Twoich osobistych predyspozycji. Dzięki temu nauka jest nieporównanie szybsza i skuteczniejsza niż tradycyjne kursy. Prawie wszyscy kończą kursy z sukcesem, zaś poziom B1 (rozumiem innych i nie boję się mówić) osiągasz w 6 miesięcy zamiast 3 lat. Metoda dopasowuje jest nastawiona w 100% na realną komunikację. Dzięki temu efekty są bardzo szybkie, a nauka wciąga, jak dobra zabawa. Nie ma tu kultu gramatyki, a teoria objaśnia realną komunikację, zamiast ją zastępować.Jak wygląda kurs?

Metoda Colina Rose to połączenie przystosowanej do inteligencji wielorakich platformy online z zajęciami w szkole z Trenerem Językowym. Grupy są bardzo małe – maksimum 3 osoby. 
W praktyce wygląda to tak:
  • ćwiczysz na polisensorycznej platformie online: do 4 h tygodniowo (dostęp 24/uczysz 7) się gdzie chcesz i kiedy chcesz)
  • zajęcia „na żywo” w szkole z Trenerem Językowym: 60 minut raz w tygodniu (100% czasu to realna komunikacja!) stacjonarnie lub online
  • czas trwania kursu: 6 miesięcyKilka słów o
naszej platformie

Platforma Metody Colina Rose to innowacyjne narzędzie, dzięki któremu nasi kursanci przygotowują się do zajęć. 
Jest dopasowana do Twojego mózgu i przygotowana dla różnych predyspozycji i typów inteligencji. 
Idealnie przygotowuje do nadchodzących zajęć aktywizacyjnych z Trenerem w szkole. Wspomaga rozbudzanie naturalnych umiejętności językowych.Zajęcia z
Trenerem Językowym
(stacjonarnie lub online)

Każde zajęcia są inne i nigdy nie wiesz, co będzie dzisiaj. Zdziwisz się, jak szybko może przemknąć 60 minut!
Interakcja między Uczestnikami w realnej komunikacji pozwala używać języka w praktyce przez 100% czasu już od pierwszych zajęć.
Trener i kreowane przez niego sytuacje prowokują Cię do mówienia i uczą aktywnego używania tego, czego nauczyłeś się na platformie. Dlatego każde zajęcia przynoszą widoczne postępy, a te dodają Ci skrzydeł do dalszej nauki. Bardzo szybko pozbywasz się barier przed mówieniem. Z tygodnia na tydzień nabierasz coraz większej pewności siebie i swobody wypowiedzi.

Dzięki Metodzie Colina Rose cały proces układa się jak puzzle, a nasi kursanci mówią po angielsku już od pierwszych zajęć!

Angelika Kraśniewska
właścicielka Szybki Angielski Ruda Śląska
Ta metoda jest w Polsce już ponad 15 lat
kursantów ukończyło kursy Metodą Colina Rose
0 K+
kursantów kończy kurs z sukcesem
0 %
poleca nas dalej
0 %
tylko tyle potrzebujesz, by ukończyć kurs
0 cy

Najczęściej zadawane pytania:

Jak długo trwa kurs?
Każdy z naszych czterech kursów języka angielskiego trwa 25 tygodni, co wpływa idealnie na mobilizację i utrzymanie motywacji przez cały czas.
Skoro kurs opiera się na komunikacji to czy nauczę się gramatyki?
Nasze podejście do gramatyki jest jednym z najwyżej ocenianych aspektów w nauce języka przez naszych kursantów. Jest jej w sam raz, aby poprawnie posługiwać się językiem. Jej tłumaczenie i natychmiastowa aktywizacja w użyciu sprawia, że kursanci naturalnie posługują się nią w komunikacji.
Gramatykę własnego języka odkrywaliśmy w działaniu i dopiero z czasem nauczyliśmy się właściwie ją stosować. Tradycyjne szkoły językowe odwracają ten naturalny proces, każąc Ci najpierw wykuć gramatykę, a potem się zobaczy. U nas – jak w życiu – najpierw nauczysz się komunikować, a potem dostarczamy ci pełną gramatykę, która wyjaśnia pozostałe jeszcze wątpliwości.
Czy godzina zajęć w tygodniu to nie za mało?
Po 15 latach nauki tą Metodą, możemy zdecydowanie powiedzieć, że nie. Jest to wystarczająca ilość czasu jaką muszą poświęcić kursanci żeby się rozgadać. Całe zajęcia to 100% komunikacji po angielsku.
Jaka forma zajęć jest lepsza- online czy stacjonarna?
Efekt kursu będzie taki sam na kursie online jak i na zajęciach stacjonarnych, jeśli kursant będzie się stosował do naszych zaleceń, czyli będzie uczestniczył w spotkaniach z trenerem (brał czynny udział w ćwiczeniach) oraz będzie regularnie pracować na platformie. Metoda jest całkowicie dopasowana do obu tych form nauki.
Czy mogę przyjść na lekcję próbną?
Nie organizujemy lekcji próbnych, ponieważ w naszej Metodzie taka lekcja nie ma sensu. By zajęcia przyniosły dobry efekt, trzeba przygotować się do nich na platformie (dostęp do niej uzyskuje się po zakupie naszego kursu).
dane kontakowe